طراحی سایت در مشهذ-کاهش رنک الکسا
کاهش رنک الکسا تضمینی 09304026180
نوامبر 10, 2016
طراحی سایت ارزان در مشهد
طراحی سایت ارزان در مشهد
نوامبر 24, 2016
طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی دکتر عارف

طراحی سایت شخصی دکتر عارف

طراحی سایت شخصی چیست؟

چرا هر فرد می بایست یک سایت شخصی داشته باشد؟فواید یک سایت شخصی چیست؟

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی

همه ما در زندگی تخصص هایی را کسب کرده ایم و بارها به هدف گذاری برای آینده اندیشیده ایم. در مورد تخصص های خود، که چطور میتوان آن را به بهترین شکل ممکن عرضه داشت؛ یا به عبارت دیگر آن را به فروش رسانید. فروش صرفا به تبادل کالا تلقی نمی شود. خدمت، آموزش یا مواردی از این قبیل جزئی از مواردی هستند که می تواند برای ما در آمدزایی داشته باشد. این تفکرات به این دلیل است که هر شخص میخواهد به اصطلاح برای خودش کار کند، چرا که کار کردن برای کارفرما رضایت خاطر اشخاصی که به دنبال پیشرفت هستند را به طور کامل برآورده نمی کند. نکته اصلی اینجاست که چطور میتوان این تخصص را به شایسته ترین صورت معرفی و ارائه کرد؟ ناگفته نماند این معرفی باید متناسب با مدل کسب و کارهای امروزی باشد. طراحی سایت بهترین گزینه ای است که هر شخص می تواند آن را برگزیند. در کنار همه مزایایی که طراحی سایت دارد، این نکته قابل تامل است که با طراحی سایت شخصی، علاوه بر اینکه امکان معرفی کسب و کار خود را به همه، اعم از آشنایان یا غیر، فراهم می شود؛ می توان گامی موثر در جهت هم افزایی با دیگر کسب و کارها برداشت.

امروزه مردم از افراد و تجارت ها به دنبال تجربه و توان علمی شما هستند و بسترهای زیادی هم برای دسترسی به هدف خودشان دارند. شاید یکی از مهمترین آنها استفاده از شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک برای دوستان و یافتن آنها و LinkedIn برای کسب و کار و شبکه Twitter برای آپدیت کردن مطالب همچنین شبکه Google+ میباشد. اما از نگاه افراد دیگر زمانی شما یک فرد حرفه ای خواهید شد که اول از همه در مکاتبات رسمی خود از ایمیل کمپانی هایی مانند Yahoo یا Google استفاده ننمایید و ایمیل با نام خودتان را داشته باشید. زمانی این امر تحقق پیدا خواهد نمود که ابتدا شما وب سایت شخصی خودتان را داشته باشید تا در فضای اینترنت شما را بهتر شناسایی بنمایند.
یکی دیگر از دلایل اصلی برای داشتن یک وب سایت شخصی این است که کاربران شما از دیدن صفحات تماس با ما یا صفحه مشخصات شما و دیدن رزومه به صورت آنلاین احساس خشودی و رضایت مینمایند.

سایت شخصی

طراحی و ساخت سایت شخصی کاملا حرفه ای و کامل توسط تیم طراحی سایت در مشهد یاراپلاس:

09304026180

1 دیدگاه

  1. Christina می‌گه:

    This looks amazing with your skin tone and hair colour. Such an inspiration and style icon – definitely one of my favourite bl.o.gwwwstinytwisst.blogspot.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *